KONST / Litografier / Färglitografi 12223592

nr 1222 3592

Arthur Percy

(1886-1976), Sverige

Färglitografi, Signerad, daterad 1931, med dedikation 1938. Motivet: ca 28x20 cm

måndag 10 december 2018
kl 20:30:11

Arthur Percy

Läs mer om Arthur Percy